welcome

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit aenean commodo

follow our awesomeness
do góry

Larisa Barton

Absolwentka Warszawskiej szkoły Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Laureatka konkursów: Łowcy Talentów w Koszalinie, Powab rokokowej mody w Muzeum Pałacu w Wilianowie w Warszawie, w Rzeszowie – Zaczarowany świat Folii, organizowany przez Polskie Folie Marma, Rochstar Events oraz Fashion Designers Group. Entuzjastka podróży, które są dla niej najlepszym źródeł inspiracji.

maya black
lara barton

Wyprodukowane w Polsce

Wszystkie stroje marki Lara Barton zostały ręcznie wykonane w Polsce. Produkujemy nasze kostiumy w małych, limitowanych seriach i przykładamy ogromną wagę do jakości wykonania.

 

Najlepsze włoskie materiały

Na znalezieniu idealnych materiałów do produkcji strojów Lara Barton spędziliśmy kilka miesięcy. W efekcie, nasze kostiumy powstają z najlepszej jakości włoskich tkanin, które są nie tylko wytrzymałe, elastyczne i przyjemne w dotyku, ale także świetnie wyglądają na każdej sylwetce.

 

Szacunek dla oceanów

Wszystkie kostiumy Lara Barton produkowane są przy użyciu materiałów pochodzących z recyklingu między innymi starych sieci rybackich, które są ogromnym zagrożeniem dla zamieszkujących oceany zwierząt.

Ponadto, zarówno podczas produkcji jak i pakowania naszych kostiumów, staramy się maksymalnie ograniczyć użycie plastiku. Wasze zamówienia pakujemy w wielorazowego użytku lniane woreczki i niepowlekane pudełko, które nie wymaga dodatkowej folii do przesyłki.

 

Jeden strój na lata

Na świecie produkuje się zdecydowanie zbyt wiele rzeczy. Dlatego chcemy by kostium Lara Barton służył Ci przez wiele lat. Stawiamy na ponadczasowe kroje i kolory, które nie wyjdą z mody po jednym sezonie. Nasze materiały nie tracą kolorów i właściwości nawet po wielu praniach. Dzięki temu zamiast kupować nowy kostium co sezon, możesz przez wiele lat cieszyć się jednym – dbając jednocześnie o środowisko.