welcome

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit aenean commodo

follow our awesomeness
do góry

Larisa Barton

Absolwentka Warszawskiej szkoły Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Laureatka konkursów: Łowcy Talentów w Koszalinie, Powab rokokowej mody w Muzeum Pałacu w Wilianowie w Warszawie, w Rzeszowie – Zaczarowany świat Folii, organizowany przez Polskie Folie Marma, Rochstar Events oraz Fashion Designers Group. Entuzjastka podróży, które są dla niej najlepszym źródeł inspiracji.

maya black
lara barton

Wyprodukowane w Polsce

Wszystkie stroje zostały ręcznie wykonane w Polsce. Produkujemy stroje w małych ilościach i przykładamy ogromną wagę do jakości wykonania.

 

Najlepsze włoskie materiały

Na znalezieniu idealnych materiałów do produkcji strojów Lara Barton spędziliśmy kilka miesięcy. W efekcie, nasze kostiumy powstają z najlepszej jakości włoskich tkanin, które są nie tylko wytrzymałe, elastyczne i przyjemne w dotyku, ale także świetnie wyglądają na każdej sylwetce.

 

Szacunek dla oceanów

Zarówno podczas produkcji jak i pakowania naszych kostiumów, staramy się maksymalnie ograniczyć użycie plastiku. Nasze zamówienia pakujemy w wielorazowego użytku lniane woreczki i niepowlekane pudełko, które nie wymaga dodatkowej folii do przesyłki.